22°C
Ранок 18°C
День 25°C
Вечір 21°C
Ніч 14°C
27.2527.65
3232.68
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
22°C
Ранок 18°C
День 25°C
Вечір 21°C
Ніч 14°C
27.2527.65
3232.68
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

На Львівщині відкрили першу в Україні жаб’ячу ферму

У селі Яблунівка, що на Львівщині відкрили першу в Україні жаб’ячу ферму. Про це інформує «Високий замок».

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Коротка історія

5 років тому партнери Орест Давидко, Андрій Дзюбан і Артем Хмиз відкрили у Львові не­величкий ресторан французької кухні «Tante Sophie». Львів’яни добре знають цей заклад, адже це чи не єдине місце у Львові, де можна було скуштувати екзотичні страви французької кухні.

Равлики та жаб’ячі лапки – саме такі позиції можна знайти у меню «Tante Sophie».

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Спочатку равлики завозили з-за кор­дону, згодом їх почали вирощувати самі — навіть частину відправля­ти на експорт. Потім шеф-кухаря від­правили на навчання до Парижа і в меню з’явилися жаб’ячі лапки, приготовлені за різними рецептами.

Для вирощування равликів власники закладу заснували ферму Tante Snails у селі Яблунівка, поруч із терито­рією колишньої колгоспної фер­ми. Свого часу партнери ви­купили її. Орест Давидко взяв поруч землю під особисте се­лянське господарство.

А чому б самим не вирощувати жаб?

Така ідея прийшла в голову власникам равликової ферми після перемоги у конкурсі на підтримку села «Село. Кроки до розвитку».
Після виграшу гранту (50 тис. грн) на втілення нестандартних ідей господарі закупили у Франції жаб і почали їх розводити.

Для спожи­вання вирощують спеціальний вид жаб — так звану їстівну, або зелену водну жабу.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Господарі ферми спершу побоювались чи переживуть іноземні земноводні зиму у наших водоймах, проте жаби виявилися не вибагливими та днями вони вже дали перше по­томство.

Подивитися на жабок приходять і відвідувачі равлико­вої ферми. На фермі активно розвивають екскурсійну діяль­ність.

Також на фермі можна і смачно поїсти. Близько 60% відвідувачів приїжджають сюди, щоб скуштувати равликів, а 40% поласувати жабками.

Фермер-ресторатор каже, що у своєму ресторані у Льво­ві помітили тенденцію — люди все менше замовляють стра­ви зі звичного червоного м’яса. «Якщо говорити про равликів і жаб, то, крім поживних і корис­них речовин, нічого іншого вони не містять», — каже Орест.

Тож у Яблунівці можна побувати не тільки на равликовій фермі, тепер по сусідству тут проживають і жабки. Після цікавої екскурсії можна посмакувати цими французькими делікатесами під пляшечку холодного білого вина.

Оцінки:

0

Коментарі:

user
Loading...