1°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 1°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.741.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
1°C
Ранок -1°C
День 1°C
Вечір 1°C
Ніч -1°C
39.439.9
40.741.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

"Музика не може заважати вчитись - лише деколи бракує часу на особисте життя" - хлопці із львівського "RockOns"

Фото: особистий архів гуртуФото: особистий архів гурту

Львівський гурт «RockOns» створили двоє студентів ще в літку 2015 року. На сьогодні цей рок-бенд вже досить популярний серед місцевих мешканців і не лише. «RockOns» складається з чотирьох учасників: Олександр Вишневський (барабан), Андрій Граб (гітара), Олександр Сабчук (бас-гітара) та Михайло Роса (вокал, ритм-гітара). В своєму інтерв`ю спеціально для "Львівських" хлопці розповідають, як це - починати виступати на вулиці та поступово просуватись до єдиної і заповітної мрії.


- Отже, хлопці, у 2015 році ви розпочали, так би мовити, кар’єру вуличних музикантів. Наскільки мені відомо, спершу було лише двоє учасників групи. Що стало причиною створення "RockOns" взагалі?

- На початку нас було двоє, так. Ми всі в принципі протягом чотирьох років "познаходились". Я з Сашою два роки грали разом. І ми починали з дуже такого великого нуля; з самого-самого дна підіймалися. Ми і зараз поки на дні, в принципі – з посмішкою розповів Михайло Роса.

- Дивлячись на кількість ваших фоловерів, я б не сказала, що ви «на дні». Позитивні відгуки львів’ян свідчать про успішність вашого гурту. Де ви познайомились з іншими учасниками?

- Ну як, знайшлися ми з Сашою, потім ідея така прийшла створити групу. З’явились наші авторські пісні і ми, як двоє друзів, які постійно всюди разом (аж інколи вже занадто багато - посміхається - прим. З.А.), подумали, що потрібно вже розвиватися і створити гурт. Бо з’явилися фестивалі, якісь заходи, які потребували повного складу і хорошої музики. Так ми почали шукати музикантів. З часом, до нас приєднався Андрій Граб - гітарист. Такий крутий чувак. Він вже вісім років викладає гітару!

- Ви зараз навчаєтесь? Якщо так, чи заважає музика навчанню?

- Ми вчимось у Франка на «мехматі». Поміж парами ми ще займаємось організацією різних заходів. Наприклад, зараз організовуємо фестиваль, – повідомив Михайло. А також додав, стосовно навчання: музика не може заважати вчитись, просто деколи не вистачає часу на своє особисте життя.

- Розкажіть більше про фестиваль, який ви організовуєте. Коли відбудеться?

- Фестиваль відбудеться першого липня в місті Великі Мости. Це буде перший рік, коли відбуватиметься цей новий фест, але буде круто, бо організовує це все команда друзів! Ми всі між собою дуже близькі.

Його організація, насправді, планувалась ду-у-у-уже довго. Навіть, вже робили, маленький фестиваль, так би мовити, для друзів. Зібралася купка людей, взяли в оренду апаратуру, попривозили інструменти і грали. От запросили своїх знайомих - музикантів зі Львова. А потім ми вже вирішили зробити більш масштабний фестиваль «Grove Fest». Ми вже до «O.Torvald» подзвонили, «Фіолет», «Патроничів». Звісно, наш гурт - «RockOns» має бути, «Part of Universe» і ще кілька гуртів, таких як: «Beast Riders», «Цвях», «Тиск»...

- Це значний крок у розвитку групи, на мою думку. А що стосується самої назви «RockOns», - як ви обрали її?

- Ми ще не визначились, в якому саме стилі граємо. Як вам сказати, це як доповнення року. Можемо робити музику весільну, можемо "метал-музику", чи поп-музику, або взагалі панк-музику... Просто можемо зіграти дуже багато всього. Наприклад, можемо пісню «Побудь моїм світлом» зіграти дуже романтично, - так, що аж дівчата будуть сльози лити, а на другому концерті - виконати так, -що будуть чуваки трясти волоссям.

- Все залежить від настрою, в якому ми зібрались, - додав Олександр Сабчук.

- Більшість гуртів намагаються знайти для себе кумира, чи є у вас такий у музиці?

- Є кумир - Кузьма Скрябін. Я для себе вирішив, що найбільший плюс в будь-якому гурті це "живі люди". Музиканти повинні бути самими собою. Від Кузьми Скрябіна я почерпнув таку штуку, як: ніколи не задумуватись, що і як говорити людям, але головне знати межу. – зазначив соліст гурту «RockOns».

- У вашому репертуарі присутні, як власні пісні, так і кавери. Розкажіть, які гурти найчастіше переспівуєте?

- «Кузьма Скрябін» та «Океан Ельзи» переважно, тому що ми їх так грали, доки ми зібралися, навіть четверо усі. Є такі пісні, які вже означають певні якісь періоди в житті і ми їх продовжуємо виконувати. – відповів Олександр.

- До речі, про певні періоди в житті, ви пам’ятаєте перший виступ у повному складі, наприклад, місце?

- Повний склад ми зібрали, коли їхали на «ВудСток». За 3 години ми підготувались до фестивалю. – відповів Михайло. Олександр додав: А я взагалі приїхав з моря, з поїзда пересів на маршрутку і поїхав на виступ.

Михайло продовжив: "У нас навіть репетицій не було. Я не знаю, що потрібно більше для людей. Чи їм потрібна музика, чи їм потрібно… я навіть не знаю що. Але я стараюсь виконати виступ як востаннє, адже знаю, що колись-то буде цей останній раз :). Виступи – це одна штука, яка не «приїдається». Є справи, якими я займався, дуже різні роботи виконував, але саме музика залишилась чимось улюбленим.

- Знаю, що тексти ваших пісень пише Михайло. А над створенням якої пісні працювати було найважче? Чому?

- «Апогей». Дійсно, є пісні, які тяжко було записати. Наприклад, я по-своєму побачив «Апогей», в інших були теж свої версії. Але це, певно, єдина пісня, яку ми записали не так, як я хотів. А я все одно думаю, що колись я її перепишу по-своєму (посміхається - прим. З.А.)

- Якщо ми заговорили про пісні, хочеться дізнатися також про ваші плани на майбутнє. Чи плануєте ви записувати новий альбом?

- Так, звісно. До альбому вкладено купа часу, купа сил і емоцій. Головна мета - щоб навіть через навушники можна було передати, те що ти хотів сказати у пісні.

- Чи входить у ваші плани підкорення вершин української музичної сцени?

- Не тільки. Ще і світової! Якщо б зараз з’явилася певна сума грошей, то через декілька місяців, я впевнений в тому, що про нас би дізналася вся Україна. На сьогодні, склалася така ситуація в країні, що музикантам дуже важко. Їх ніхто ніде особливо не чекає. Тобто, щоб бути затребуваним музикантом – ти повинен вкласти в себе дуже багато коштів.

- Ви не збирались шукати собі спонсора чи підписати контракт з агентством?

- Можна наробити собі біди просто з того. У нас початковим музикантам все треба робити самому, чим і займаємось. А коли ми не будемо з цим всім справлятись, то тоді знайдемо людину, яка в тому компетентніша, ніж ми.

- Що ж, і наостанок. Нам кортить дізнатися, що ви можете порадити тим, хто тільки на порозі до створення гурту?

- Ми не можемо нічого порадити, бо ми ще самі початківці. Ми з тих, про кого кажуть, що «є потенціал, але нема можливості його реалізувати». Поки ми не реалізувались, але плануємо, плануємо, і ще раз плануємо!) Вважаємо, що в кожного своя дорога музиканта та і взагалі життєва!...

На такій багатообіцяючій ноті "планів" завершу розмову з хлопцями. Особисто від себе додам, що головне – це бажання та свідома мета – а способів реалізації власного таланту завжди знайдеться вдосталь! Насправді, саме завдяки створенню таких груп, українська музика розвивається. І хочеться, щоб наша держава якось цьому сприяла, можливо тоді, про Україну знали б набагато більше)

Так, молодий гурт «RockOns», підкоривши серця львів’ян, будуть пробувати підніматись по сходинках вгору далі. Залишається тільки побажати хлопцям натхнення та плідної праці.

Про майбутні виступи та концерти хлопців прихильники можуть дізнатись з офіційної сторінки гурту у соціальній мережі ВКонтакті.


Оцінки:

0

Коментарі:

user
Loading...