23°C
Ранок 11°C
День 21°C
Вечір 16°C
Ніч 9°C
24.6525.1
2727.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
23°C
Ранок 11°C
День 21°C
Вечір 16°C
Ніч 9°C
24.6525.1
2727.7
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

"Красиво й корисно" - топ новорічних ялинок власноруч

Список новорічних справ: купити продукти для святково столу, купити подарунки, запросити друзів й подумати про святкування, прикрасити ялинку...Стоп! Про ялинку забули! Але цьогоріч кусаються не лише ціни на новорічне деревце, а й екологи активно взялись за збереження природних масивів...У випадку, якщо ви шукаєте альтернативу живій новорічній ялинці, "Львівські" пропонують найкрасивіші, популярні варіанти створення ялинки, щоб при цьому все можна було зробити своїми руками. Насправді така ялинка не лише вбереже якусь лісову красуню від вирубування, а й чудово прикрасить вашу оселю! Мерщій дивитись!

Ялинка "Якщо про студентів...".

Така красуня була у кожного в початковий період сесії, - і літом і взимку. Можна створити і маленьку і велику - дивлячись від кількості "матеріалів". А якщо додати до цієї гірки книг яскраву ілюмінацію та прикраси - чудова новорічна ялинка готова.

Ялинка з рукавичок.

Всі, хто кажуть, що у лікарів робота точна, строга та нудна, просто не знають на що здатні працівники медичної сфери в передноворічний період!) Очевидно, бажаючи зробити свято, люди вирішили створити ялинку з підручних матеріалів - вийшло тематично та...стерильно. Проте, якщо додати до такої ялинки прикрас та веселого настрою, то й вона чудово впишеться в новорічний інтер'єр.

"Дзеркальна".

Досить креативне рішення для тих, хто взагалі не бажає витрачати грошей - ялинка із валіз та дзеркала створена для вас. Виглядає цікаво та креативно, а головне, ніхто з першого погляду й не здогадається, що половини новорічної красуні просто немає. Така альтернатива новорічному дереву підійде для високого дзеркала та різних валізок - експериментуйте!

А ця зелена королева Нового року створена з цвяхів - хто скаже, що не схоже на ялинку? Оригінально, але важкувато - без підручних засобів і спеціальних навичок. Виглядає непогано, але зробити самостійно не всі зможуть:)

Із тканини.

Взагалі "трикрокова" ялинка - взяти тканину, "підвішати" за серединку та причепити шпильками ялинкові прикраси - просто і зі смаком. Додали новорічну зірку - і готово!

"Алкогольна" ялинка.

Глянувши приклад, самі все зрозумієте - ялинка створена з пляшок - дехто використовує вино-шампанське, комусь зручно з пивних. Насправді все залежить від підручних матеріалів. Проте це досить небезпечна альтернатива, особливо, якщо в будинку є діти або ж "дорослі" діти - які можуть зруйнувати всю конструкцію) Але як варіант - чому б і ні?

Якщо в домі зберігається дуже багато коробок - не спішіть викидати. Дизайнери радять "звалити" це все в одну купу, покрити сіткою, надавши форму ялинки, та насолоджуватись створеним. Можливо, приклад, як на фото - не зовсім вдалий, але задумка цікава. Спробуйте, в когось цілком може вийти симпатично!

Із дерева - використовуємо деревину з користю.

Відправляємось в ліс, в парк чи просимо в "сильної" половини знайти матеріали для такої екологічної ялиночки - і вперед. Можна використати гілки, прилаштувавши їх на основну вісь, а можна поступово розташувати по мірі довжини. Кому як заманеться. Додаємо прикраси й готово!) Не "жива" ялиночка, але красиво та зручно.

"Повітряна".

Всі кажуть: "Як красиво!", але нікого не дивує, що ялинкові іграшки самі по собі висять в повітрі:) Насправді це дуже просто зробити самим. Кульки за допомогою ниток прикріпити на стелі, або ж на спеціальній основі зверху і ваша ялинка буде дійсно чарівною! Для декору можна використати як кольорові, так і однотонні кульки.

"Смачні ялинки".

Кулінари одразу зрозуміли про що йдеться - неодноразово можна побачити на новорічних столах їстивні красуні - чим не альтернатива? А якщо б зробити таку більшого розміру, приміром, з фруктів, або цукерок (ми знайшли і варіант з суші). Зрештою, можна й з інших продуктів - в кого на що вистачить уяви. Звісно, довго така краса не постоїть, адже є ризик, що продукти зіпсуються, проте на 1-2 дні, особливо, коли гостей очікуєте багато -ідеальний варіант. Головне, щоб втриматись самій від куштування "смачних" прикрас:)


Настінна ялинка.

Також багато хто захопився ідеями створити ялинки в форматі 2D - і зрозуміло чому!. Займає мінімум місця; підбираєш для стилю будь-які речі, а якщо зробити спеціальні полички, то їх можна використовувати завжди - не лише на свята.

І маленький сюрприз - спеціально для львів'ян від мера Садового - ялинка зі сміттєвих пакетів! Тут сама ідея чого вартує, але, зважаючи на свій зовнішній вигляд, така ялинка підійде дуже екстравагантним) Просто погляньте!

Ще один лайфхак для любителів креативу - ялинка на стелі. Така традиція й ідеї прийшли до нас з Німеччини. Люди жили в настільки маленьких квартирах, що розміщувати новорічне деревце доводилось просто над головами - і прикрашати так само. Але, як ідея - вона має право на життя)

Ось такі новорічні дерева можна створити та поставити у себе вдома. Так, ви не лише зекономите кошти на покупці, а й створите особливий святковий настрій у себе вдома) А редакція "Львівських" бажає всім веселих свят, щоб у кожному домі була цікава, весела та красива ялиночка!)


Авторка Соломія Максимишин

Оцінки:

0

Коментарі:

  • user
    Ірина Галушко 17:19, 22.12.2016
    З рукавичок - лякає. А от остання - це для людей, у яких живе кіт.
user
  • Реклама на сайті
  • Loading...