24°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 15°C
26.7527.2
30.0530.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
24°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 15°C
26.7527.2
30.0530.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​Як розпоряджатись часом та встигнути все

Настав 48-мий день карантину. Так так, Вам не пригледілось - вже 48-мий день карантину! Пройшло більше ніж півтори місяці, як ми змушені залишатися вдома.

У перші дні ізоляції більшість людей раділи через те, що матимуть багато вільного часу і, врешті-решт, зможуть втілити в життя давно заплановане.

Та скільки відсотків людей дійсно цим зайнялися? Відповідь проста – лише одиниці.

Наше життя – це ланцюг нескінченних обов'язків, доручень і турбот. Ми постійно спізнюємося, на нас завжди звалюється гора роботи, часто не уявляємо толком, за що хапатися в першу чергу. В результаті, у нас завжди ні на що не вистачає часу.

Що ж з усім цим робити?

  • В першу чергу, потрібно визначитись і зрозуміти, чого Ви хочете досягти. Розуміння себе і своїх бажань є невід'ємною частиною високої продуктивності, адже Ви не зможете почати працювати, поки не будете знати, що повинні робити. Отже, перше правило боротьби з втраченим часом – вибір головної мети. З усіх завдань, що стоять перед Вами, знайдіть те, яке має першочергову важливість.
  • Виробіть звичку вранці або звечора складати список своїх справ та записувати їх на. Не намагайтеся все утримати в голові. Пам'ятайте, що люди, які записують свої щоденні плани, встигають зробити в 10 разів більше, ніж ті, хто цього не робить. Такі списки складають всього 3% людей у всьому світі. Але в своїй продуктивності вони перевершують навіть тих, хто має більш високий рівень здібностей і кращу освіту.
  • Розплануйте час. Встановіть для кожного завдання свої терміни. Якщо треба, розбийте їх на серію послідовних кроків.
  • І останній крок. Щоб Ваша робота стала ще ефективнішою, дотримуйтеся правила «80 на 20». Цей принцип винайшов італійський економіст Парето ще в кінці XIX століття. Його суть проста: 20% відсотків нашого часу приносить 80% результату. І навпаки: 80% діяльності приносить лише 20% результату.

Більшість людей роблять величезну помилку, фокусуючись на тих горезвісних 80-ти відсотках, вічно відкладаючи в довгий ящик дійсно важливі 20. Не піддавайтеся спокусі! Дотримуйтеся цих 20 відсотків!

Сподіваємось ця стаття була для Вас корисною і допоможе розпочати те, про що давно мріяли або вдало закінчити те, до чого вже довгий час не «доходять руки» ;)

Оцінки:

0

Коментарі:

user
Loading...