-0°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч 1°C
39.439.9
4041
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-0°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч 1°C
39.439.9
4041
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Мамо, я поїв і в шапці)

В перший час здавалося,що все це сон та він ось- ось закінчится.

Проаналізувавши свої вміння та поточні можливості, стало зрозуміло, що маючи автомобіль, а також досконально знаючи околиці Києва та область, він може вивозитилюдей.

Своє 21-річчя Микола Чигвинцев зустрів не з привітань, а з дзвінків та повідомлень про допомогу. В звичайний час він займався маркетингом .Працював з такими компаніями якPari Match, Chinechitta, EDS, DEC, Jp Morgan. Виступав на виставках та проводив маркетинг- івенти, але це все закінчилось рівно в 4:40 24 лютого 2022 року.

Саме в той момент зрозумів,що його життя кардинально змінила напрямок.В першу чергу він жадив врятувати своїх близьких та рідних людей. Першого дня війни він вивіз усіх родичіві з Києва та зробив правильно.Як тільки він прибув у безпечне місце, Микола почав думати як він може допомогти людям.

Не усвідомлюючи ризики він просто робив, що від нього залежить. Коли він забрав жінку з 3-ма дітьми з Вишгорода, його бажання було вивезти їх у безпечне місце, але на жаль у нього відразу це не вийшло. Виїжджаючи селищними дорогами Борисполя, на одному з Блокпостів його розвернули, сказавши, що їдуть танки і йому варто було б повернутися в Бориспіль у притулок.

Миколі нічого не довелося, як мчати назад, щоб перечекати та убезпечити жінок та дітей. Проїжджаючи він бачив тільки як їдуть наші танки, та тішився що підказали, краще не їхати.Вони сховалися в підвалі, іноді жартує, що це був готель 4*. Було холодно, і дітям довелося спати на дощечці, сховавшись курточками. Але з Богом у серці, ніч минула спокійно. І вже наступного дня вони виїхали з Борисполя, проїжджаючи розбиті Російські танки, він побачиві розчавлені цивільні автомобілі.

Як ви зрозуміли , його зловили оккупанти.Сказали більше тут не їздити, бо другого шансу він не матиме. Хлопець повернувся назад, але його серце обливалося кров'ю, тому що жінка з дітьми вже більше 11 днів переживала цей жах.

Вночі їх бомбили, вдень їздили танки та літали гелікоптери.

Вони навіть потім, сміючись, говорили, що навчили дітей розрізняти звук «Смерчу» від«Граду».

Повернутися до точки безпеки йому невдалося, він потрапив під обстріл.

Дивом його витягли хлопці, які вивозили гуманітарну допомогу і йому вдалося дістатися Боярки.

Наступного дня гуманітарний коридор зібравлюдей і довіз їх до точки, де він вже зміг забрати цих людей та відвезти до безпечного місця.

Він пам‘ятає як о 2-й годині ночі, йому надійшов дзвінок від жінки з проханням забрати її з Миколаївки (Макарівський район). Він чудово розумів, що йому туди просто так не заїхати, а якщо й заїде, то не факт, що йому вдасться вибратися.

Йому пощастило,та він успішно доїхав до Бузова, але далі його не пустили, сказавши, що зараз проходить зачистка.Йому вдалося проїхати полями, але буквально через 500 метрів його впіймали. Детально обшукавши автомобіль і побачивши, що він один, його відпустили,сказавши, що далі їхати не можна, тому що стоять російські танки.

Закінчивши евакуацію він зробив багато інших, на момент написання статті особисто

він вивіз 29 жінок та дітей, йогокоманда евакуювала 95 осіб.

Він і надалі вивозитиме людей, бо це його обов‘язок перед самим собою!

Герої серед нас. Вони не розкажуть нам тих жахів, що пережили. Вони скажуть нам, що все добре, а ми зробимо вигляд ніби повірили і спробуємо надати максимальну підтримку.

Оцінки:

0

Коментарі:

  • user
    Гість 13:27, 28.03.2022
user
Loading...