17°C
Ранок 18°C
День 21°C
Вечір 17°C
Ніч 17°C
31.532.18
33.1933.82
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
17°C
Ранок 18°C
День 21°C
Вечір 17°C
Ніч 17°C
31.532.18
33.1933.82
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

БК "Трембіта": "Ми зможемо перетворити маленькі села на сповнені життям містечка"

Наш старовинний Львів завжди захоплює власною красою: природа, традиційна бруківка і, звісно, архітектура… Останньою просто неможливо не милуватись, навіть якщо ви не розумієте деталей тих чи інших стилів, часів. Це просто красиво. Ми говоримо про старовину. А як щодо сучасного будівництва? Що ви знаєте про будинки, які проектуються зараз?

Наша редакція поцікавилась роботою однієї з компаній нашого часу – БК «Трембіта». Це підприємство з доволі великим досвідом, тому їм є що розповісти.

Отже, журналістка розпитала детальніше в директора компанії – Савчин Миколи Юрієвича.

- Що ж, пане Миколо, давайте познайомимо читачів з вашим підприємством. Чим ж займається «Трембіта»?

- «Трембіта» - є будівельною компанією, основним напрямком діяльності якої є житлове будівництво. А починаючи з 2007 року компанія спеціалізується виключно на будівництві будинків у котеджних містечках поблизу Львова. Якщо говорити в загальному, то «Трембіта» - це будівельна компанія, яка займається організацією будівництва доступного житла.

- Нам відомо, що «Трембіта» існує ще з 1991 року. Що нам розкажете про історію? З чого все починалось?

- На початку її створення основною метою її діяльності була гуртова торгівля господарчими та будівельними матеріалами. З 2002 року компанія почала будувати для себе підприємства в галузі м’ясопереробки та харчування, що в подальшому переросло в житлове будівництво.

- А скільки Ви самі тут працюєте?

- Працюю в даній компанії із самих її початків, протягом уже більше десяти років.

- Що найважче серед ваших обов’язків?

- Якщо брати в загальному, то найважче все-таки це звільняти людей, які не відповідають критеріям.

- На сьогоднішній день, якщо говорити про Львів, існує більш ніж 100 компаній, які займаються безпосередньо будівництвом. Як Ви оцінюєте конкурентоспроможність вашого підприємства?

- Головним кістяком нашої компанії є професійний та злагоджений колектив, ми володіємо багаторічним досвідом роботи і цінуємо наших клієнтів та завжди пропонуємо їм оптимальне співвідношення ціни та якості. Саме тому ми є потужним представником будівельної промисловості у Львівській області. На відміну від інших будівельних компаній, ми будуємо не лише якісне житло та надаємо за нього оптимальну ціну, яка доступна кожному, але й турбуємося про розвиток інфраструктури, намагаючись надати селам в Україні нового життя.

- Зараз багато хто пропонує будівництво нового класу, намагаються використовувати екологічні матеріали для робіт, працюють за новими технологіями тощо. Що серед основних переваг ваших послуг Ви можете виділити?

- У зв’язку з цим будівельна компанія «Трембіта» пропонує унікальні рішення. Технологія каркасного будівництва, котра здобула масову популярність на західних та північних теренах, починає активно опрацьовуватись і у нас. Тому, що це вигідно, цікаво і зручно.Аналізуючи детальніше бачимо, що при такому методі зведення будівлі несучою опорою є – каркас. Матеріали, які використовуються для зведення каркасу – гіпоалергенні і не шкідливі для здоров’я. Це ще один плюс каркасного будівництва. Також однією із найбільших переваг такого житла є те, що для утеплення стін використовують мінеральну вату. А вона значно краще зберігає тепло, а ніж аналогічна цегляна будівля. Такі технології здобули популярність і в північних регіонах, можна здогадатись, чому. Правильне та грамотне використання усіх компонентів при каркасному будівництві дозволить отримати значно більше переваг від вашої домівки. А спеціалісти будівельної компанії «Трембіта» допоможуть вам підібрати найкращі варіанти задля вашого добробуту та комфорту.

Окрім цього важливим є і те, що технологія спорудження помешкання є максимально простою і може відбуватись у будь – яку пору року. На зведення будинку витрачається у 3 – 4 рази менше часу, ніж на споруди іншого характеру. Тобто, ви можете створити свій дім і одразу ж оселитись у ньому. Варто зауважити, що це береже ваш гаманець.

Каркасні будинки - це помешкання нового часу. Будьте сучасними та втілюйте власні мрії у життя. А будівельна компанія "Трембіта" вас завжди підтримає у будь - яких починаннях.

- На Вашому сайті є інформація про те, що ви неодноразово долучались до різноманітних соціальних проектів, мистецьких і спортивних подій міста, реставрації пам’яток архітектури. Можете пригадати, яких конкретно? Було б цікаво подивитись на плоди вашої праці ще й з цього ракурсу.

- Звісно, ми також підтримуємо різноманітні соціальні проекти. У зв’язку з теперішньою ситуацією в країні, наша компанія також працевлаштовує біженців зі сходу та дарує житло бійцям АТО.

Крім того, аби допомогти релігійній громаді, нами було побудовано та здано в експлуатацію храм УГКЦ у с. Ременів Кам’янка-Бузького району Львівської області.

- Можете в двох словах окреслити, що вже зроблено компанією. Так би мовити, загальний фронт зроблених робіт?

- Наша будівельна компанія, не зважаючи на нестійкість економічної ситуації в країні, продовжує будувати житло і, як результат, наші клієнти отримали домівки біля Львова, у с. Ременів - "Гетьманське", Вислобоки - "Княже", Старий Яричів - "Сонячна поляна", та містечко "Запитів" Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Компанією було збудовано та успішно здано в експлуатацію 235 будинків (близько 38 тис. кв.м житлової площі) та 90 зблокованих житлових будинків, що мають свій власний вхід з вулиці (близько 9 тис. кв.м житлової площі).

- Серед збудованого є котеджні містечка, квартири, а є ще окремі проекти. Тобто ви пропонуєте їх вже готовими. Від чого залежить ціна на проект і для кого які проекти вигідніші?

- Так, дійсно в нас є проекти розроблені нашими архітекторами. Кожен може вибрати собі до смаку будь-який із запропонованих.

При цьому у нас дуже гнучка система з приводу перепланування та створення житла саме для вас. За вашим бажанням ви можете внести корективи і зміни у вже готовий проект, а наша команда професіоналів допомагає клієнтам у реалізації даного задуму.

Крім того ми також виготовляємо індивідуальну проекти, проекти на реконструкцію уже побудованих будинків, а також будуємо будь-який будинок по договору будівельного підряду.

Знаєте, більшість людей схильні думати, що готові проекти не дозволяють побудувати дійсно оригінальне житло. Але насправді це не так. Завдяки індивідуальному підходу і незначним корективам можна оригінально облаштувати власну домівку.

- Ще один розділ ваших послуг «каркасні будинки». Які переваги каркасного будівництва і що туди входить?

-Сьогодні каркасні будинки – надійне і економічне житло з індивідуальним інтер’єром. Для того, хто хоче забезпечити себе і свою сім'ю комфортабельним житлом за розумною ціною, хороший будинок каркасної конструкції – найбільш раціональне рішення.
Стіна каркасного будинку складається з п’яти спеціальних різних шарів.
Дерево є основним складовим будівництва каркасних будинків, що відрізняє їх високою екологічністю. До того ж, не використовуються матеріали, шкідливі для здоров'я людини.

Багато дотримуються тієї думки, що при каркасному будівництві будинок обов'язково повинен бути холодним і ненадійним. Але досвід довів те, що каркасні будинки, навпаки, мають дуже високу міцність. Крім того, будівля дуже швидко прогрівається і досить довго утримує температуру, не дивлячись на те, що стіни мають достатньо малу товщину. А всі матеріали піддаються противогнеобробці.

- Які містечка з вже завершених вже повністю заселені?

- З повністю завершених та заселених побудованих нами котеджних містечок можна назвати так як «Новий Запитів», «Княже» - у Вислобоках, «Сонячна поляна» - у Старому Яричеві, «Гетьманське». На даний момент до свого завершення підходить будівництво містечка «Континент», а також котеджного містечка «Лемберг» у Ременові Кам’янка-Бузького району Львівської області.

- Що додатково входить в проект, можливо якісь будівлі місцевого значення, предмети ландшафтного дизайну, насадження тощо?

-Окрім самого будинку, в проект додатково входить замощення доріг, інженерні мережі, такі як газ, електрика, вода та каналізація. Ми не просто будуємо будинки, ми будуємо саме містечко із дорогами, інженерними комунікаціями та соціальною інфраструктурою.

- Якщо клієнт приходить до вас з проханням побудувати особисто для нього. Як відбувається процес виконання замовлення: починаючи від ідеї будинку до заселення?Через кого «проходить» план?

Як правило, клієнт, бажаючи побудувати будинок на власній землі, уже приходить з певним баченням. Баченням того, як має виглядати його будинок. Ми ж просто допомагаємо реалізувати його мрію - від перших начерків проекту архітекторами до всіх необхідних документів на будинок після його завершення.

- Проекти склали, будинки є…тепер час оплати. Ми знаємо про програми «Доступне житло» та «Рік без проплат». Можете прокоментувати умови цих програм.

-Як вже було сказано раніше, наша компанія займається організацією будівництва саме доступного житла. Саме тому ми створили програми «Доступне житло» та «Рік без проплат».

За програмою «Доступне житло» після внесення авансового платежу, ви на рік звільняєтесь від будь-яких платежів, тому можете відкласти необхідну суму для придбання нерухомості. Й лише через рік ви починаєте сплачувати вартість нерухомості за зручним для вас графіком, а авансовий платіж дає право на фіксування вартості нерухомості. У разі виникнення фінансових труднощів, персональний радник підбере для вас зручний спосіб виплат без пені та штрафних санкцій.

Умови програми «Доступне житло» підбираються персонально для кожної родини з урахуванням можливостей та побажань людей. Програма не працює з банками або іншими фінансовими установами, що дає можливість до більш лояльного та зручного підходу до умов придбання житла.

- Як працює послуга «Заміна старого житла на нове»? Хто може скористатись? Розглядаються будь-які будинки, чи є особливі вимоги до розташування старого помешкання?

- Згідно з її умовами можна замінити старе житло на новий заміський будинок або квартиру.

Як це зробити? Перше, що вам необхідно, це зустрітися з нашим спеціалістом та проконсультуватися в нього з приводу даної програми. Другим кроком буде попередня оцінка вашого житла та вибір нового житла в БК "Трембіта", на яке ви хочете обміняти старе житло. Третім кроком є продаж вашої старої нерухомості, після цього здійснюється оплата та повна купівля нового будинку

Все інше можна уточнити в наших агентів.

- Які будівництва зараз відкриті? Що пропонуєте на сьогоднішній день?

- На сьогоднішній ми продовжуємо будівництво котеджних містечко у Ременові – котеджне містечко «Континент» та «Лемберг». У містечках ми пропонуємо котеджі різного планування, в тому числі з підвалами та гаражами, а також почалося будівництво котеджів на воді. Крім котеджів ми також будуємо багатоквартирні будинки, два з яких знаходяться на останньому етапі будівництва з майже повністю розпроданими квартирами, а також розпочато будівництво нового багатоквартирного будинку із сучасним та різноплановим плануванням квартир.

- Чи є в компанії якась специфічна особлива мета? На кшталт, забезпечити житлом 100 000 людей чи побудувати певну кількість поверхів, квадратних метрів тощо?? Зауважуєте ви такі досягнення?:)

- Основною метою нашої компанії є повернення життя до сіл. В теперішній час дуже багато людей повиїжджало з сільської місцевості, переїхавши жити в гучні мегаполіси. Наша компанія хоче надати життю в передмісті зовсім нове, європейське бачення, перетворити звичні для українців депресивні села на сповнені життям містечка, у яких кожен почуватиметься дійсно як вдома. Оскільки, як кажуть, дім – це не тільки місце, це також і стан душі.

- Як щодо ваших майбутніх планів? Не плануєте переходити будувати на інші міста України?

- Ми вважаємо, що столицею України, все-таки є Львів. Тому будівництво та розвиток сіл Львівської області, розростання передмістя цього старовинного міста на даному етапі є для нас першочерговим завданням.

Ось так звучить історія про львівське будівництво сучасності. Ви зрозуміли суть? Кожен за допомогою спеціальних фахівців зможе "збудувати власне щастя" для себе та сім'ї. Про це нам розповів директор компанії, який точно не з чуток знає, як і коли працювати для того, щоб ваші мрії втілювались в реальність. А редакція Львівських радить кожному не забувати про те, що дійсно хороша домівка - це один з важливих факторів сучасності. Тому, якщо вам набрид міський гул та шум, хочеться тихого спокійного життя неподалік від міста - це пропозиція саме для вас. Шукайте щось особливе, перш за все, у власних проектах)

Оцінки:

0

Коментарі:

  • user
    Гість 23:59, 01.03.2017
    Молодець. Успіху надалі!!! Бог в поміч!!!

  • user
    Гість 13:18, 06.03.2017
    Дякую Трембіті за можливість купити дешеве житло, бо у Львові захмарні ціни
user
Loading...