-0°C
Ранок -4°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч -4°C
28.328.7
33.9534.55
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-0°C
Ранок -4°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч -4°C
28.328.7
33.9534.55
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Бізнес на шахрайстві Миколи Рогуцького

Микола Рогуцький – людина на Львівщині відома і шанована, власник «Західноукраїнського автомобільного дому» (дилер «Мерседес» у регіоні), президент корпорації «Артор», вважається успішним господарником та підприємцем. Охоче цікавиться політикою, очолював Львівську обласну організацію партії «Віче». Навіть балотувався на виборах до Верховної Ради від мажоритарного округу.

Однак, чи дійсно так все бездоганно у пана Рогуцького в його справах бізнесових? Виявляється, що, м’яко кажучи, не зовсім.

Ще у червні 2006 року Микола Рогуцький взяв у борг чималу суму кредиту - 500 тис. дол. США в АБ «Укргазбанк». В забезпечення за цим кредитним договором між банком та дружиною позичальника – Лесею Рогуцькою було укладено договір іпотеки, за яким банку передано у заставу його нерухоме майно – престижний житловий будинок, площею 376,3 кв. м у місті Львів.

Здавалося б – звичайна історія, хвилюватися не було чого, бо у пана Рогуцького успішний бізнес, пристойні грошові потоки, чесна застава за кредитом – великий будинок, де він мешкає. Тим більше, на той час Рогуцького вважали чи не найбільшим підприємцем Львівщини.

Але, як з’ясувалося потім, наміри львівського бізнесмена щодо кредитних коштів банку були зовсім іншими – повертати їх банку він не збирався взагалі. Чи не зразу бізнесмен припинив обслуговування кредиту і на численні пропозиції банку щодо конструктивного вирішення цієї проблеми не реагував роками.

Цілком логічно, що Укргазбанк, який після 2009 року набув статусу державної фінансової установи (понад 94,94 % його статутного капіталу наразі належить державі), у зв’язку з тривалим невиконанням підприємцем Рогуцьким його зобов’язань за кредитним договором та, захищаючи інтереси держави, звернувся до Галицького районного суду м. Львова та 26 квітня 2016 року отримав рішення про стягнення з нього заборгованості у розмірі 624 957,78 дол. США та 3 889 916,51 грн., судових витрат у розмірі 3 441,00 грн.

Але, очевидно, для пана Рогуцького суд не є авторитетною інстанцією. Щоб не повертати позичені гроші банку, він, наразі, штучно затягує судові процеси, цілеспрямовано зловживає своїми процесуальними правами, та ще й активно підключає місцевий адміністративний ресурс.

У свою чергу і Укргазбанк налаштований принципово та обіцяє вжити усіх необхідних заходів з метою стягнення заставного майна боржника – пана Рогуцького за рахунок предмета іпотеки боржника.

Так, вже в рамках судової справи забезпечено позов банку шляхом накладення заборони щодо реєстрації будь-яких третіх осіб в іпотечному будинку боржника.

Як зазначив у коментарі директор департаменту врегулювання боргових зобов’язань Укргазбанку Олександр Калініченко: «Вживаються заходи щодо захисту прав банку у справі за позовом Рогуцького М.Б. до Укргазбанку, третя особа: Рогуцька Л.П. про захист порушеного права споживача та визнання кредитного договору недійсним».

В рамках відкритого виконавчого провадження здійснюються заходи щодо примусового виконання рішення Галицького районного суду м. Львова від 26.04.2016 року про стягнення з Рогуцького М.Б. заборгованості за кредитним договором».

Не виключно, що борг перед державним Укргазбанком не єдиний епізод в історії розбудови бізнес-імперії пана Рогуцького. І хочеться вірити, що справедливість переможе. Бо борги треба повертати. Інакше: гріш-ціна таким бізнесменам.Статтю видано на замовлення. Адміністрація сайту не несе відповідальність за зміст тексту

Оцінки:

0

Коментарі:

user
Loading...