23°C
Ранок 18°C
День 23°C
Вечір 20°C
Ніч 17°C
26.426.8
29.730.35
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
23°C
Ранок 18°C
День 23°C
Вечір 20°C
Ніч 17°C
26.426.8
29.730.35
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

1644 українця вже стали космічними захисниками!

У жовтні 2016 року група вчених та підприємців оголосила про створення першої космічної держави. Серед більш ніж півмільйона людей, які подали заявку на громадянство, на сьогодні вже є 1644 українця.

Image

«Асґард і я»: з чого все почалось

Якщо ви пам’ятаєте історію, то знаєте, що Асґард – це своєрідне селище, засноване богами, і в цьому селищі самі боги та інші істоти скандинавської міфології жили у злагоді не зважаючи на всі відмінності між ними.

Асґардія – це «потенційна» космічна держава, яка покликана об’єднати представників усіх народів Землі для спільної мети захисту планети від космічних загроз.

На відміну від маркетингових експериментів чи спільнот, які не виходять за межі інтернет-простору, держава Асґардія (Асгардія) – це серйозний проект, створений науковцями для вирішення серйозних проблем планети. І для того, щоб із думкою представників Асґардії рахувалась уся спільнота планети Земля, державі доведеться стати «справжньою».

Саме тому організатори ще у жовтні оголосили про прийом у лави громадян усіх охочих. З моменту, коли 100 000 землян подали заявку на отримання нового громадянства, Асґардія має право на вступ до держав-членів ООН і, значить, можливість серйозно впливати на світову політику.

Сама ж Асґардія не буде підкорятися законам жодної із земних держав, оскільки її територія – це космос.

До речі, необхідні 100 тисяч заявок було зібрано буквально у лічені дні після того, як 12 жовтня Ігор Ашурбейлі оголосив про старт проекту. А на сьогодні близько 600 тисяч землян уже подало такі заявки і число невпинно зростає. Буквально під час написання цього матеріалу кількість потенційних «космічних захисників» зросла на кілька десятків.

Яка мета Асґардії?

Науковці заговорили про створення космічної держави з конкретною метою об’єднання людства для захисту планети Земля від багатьох космічних загроз. Основними із них є такі:

 • Космічне сміття. Уже тепер більшість компаній, яким належать супутники, витрачають неймовірну кількість часу для прокладання безпечних маршрутів для літальних апаратів, оскільки космічне сміття, яке назбиралось на орбіті Землі за 60 років від моменту запуску першого супутника, уже заважає безпечно літати у космос!
 • Астероїди та комети. В середньому за рік на землю падає близько 23 000 космічних об’єктів. Зазвичай вони достатньо маленькі – 19 тисяч із них не досягають навіть маси у 1 кілограм. Однак близько 800 із них мають масу більше 10 кіло. Падаючи із космосу вони можуть серйозно зашкодити як людям, так і спорудам. І ніколи не можна знати, що принесе на землю черговий метеорит – красивий камінець до колекції геологів, чи небезпечні бактерії ворожої нації.
 • Космічна радіація. Асґардійці мають на меті почати розробку ефективних методів боротьби із невидимими ворогами із космосу, адже чим більше ми знаємо про устрій всесвіту, тим краще усвідомлюємо, наскільки крихке життя на нашій планеті.
 • Прибульці. Хоча таку загрозу більшість людей і називають «надуманою», серйозні науковці остерігаються її всерйоз. Один із найвідоміших фізиків-теоретиків сучасності, Стівен Хокінг не так давно знявся у короткометражному фільмі, в якому розповів про потенційні загрози зустрічі із іншими расами. «Зустріч із розвиненою цивілізацією буде схожа на зустріч Христофора Колумба із корінними американцями, яка для останніх закінчилась не дуже добре», - каже науковець у фільмі.

Як бачимо, Асґардія ставить собі за мету розібратися із тими проблемами людства, які поки що серйозно розглядають лише у науково-фантастичних стрічках і за які, відповідно, не відповідає жодна із реальних «Земних» держав.

3150-cosmtrash.jpg3150-cosmtrash.jpg

План дій

В першу чергу перша космічна держава продовжує набирати громадян – можливість подати заявку на вступ у Асґардію досі є у кожного охочого із доступом до мережі інтернет. Тим часом запущено перевірку уже поданих заявок щоб відсіяти усіх неповнолітніх, «ботів» та тих, хто подавав заявку кілька разів.

Наступним кроком «космітів» стане запуск супутника, який зможе стати офіційною територією держави у Космосі. Запуск хочуть приурочити до 60-річчя запуску першого супутника (4 жовтня 1957 року), однак поки що жодна із країн планети не визнала Асґардію як реальну країну, а тому зовсім не відомо, з якої території Землі буде відбуватись запуск, так як і не відомо досі, чи встигнуть асґардійці до наміченого терміну.

До речі, поки поступово «космічні захисники» вибудовують плани підкорення космосу, представники на Землі займаються більш побутовими речами. Наприклад, не так давно вони створили власну радіостанцію.

P.S.

Цікаво, що навіть тепер громадянами держави зареєстровано і українців, і сирійців і росіян, які в межах традиційної політики не дуже ладнають між собою. Більше того, Асґардія об’єднує у собі навіть таких завзятих ворогів, як громадяни Індії та Пакистану. А, значить, у нової держави є шанси не тільки боротися із космічними загрозами, а і владнати цілком реальні, Земні загрози.

Матеріал підготувала українка-асґардіянка, Ірина Галушко.

Оцінки:

1

Коментарі:

 • user
  Гість 10:37, 22.12.2016
  1645)
 • user
  Гість 22:40, 18.01.2017
  Абсолютно безграмотний стиль написання статтей, очі почали кровоточити вже на 3-му абзаці. Навіть якщо опустити суть самої статті - така кількість суржику і слів, які відсутні просто-напросто в українському словнику... Пропоную взяти на роботу людину яка закінчила більше 4-х класів початкової школи (спробуйте, Вам сподобається результат) Так тримати! З нетерпінням чекаю статтей про каналізаційних крокодилів на Личаківській (тут цитатта з статті): "заядлих ворогів" медиків афроукраїнців.
  • user
   Гість 10:25, 19.01.2017

   До крокодилів я поки не доросла, пробачте. А щодо крові з ваших очей - зверніться до лікаря. Недобре то...

  • user
   Гість 22:43, 18.01.2017
   до речі для журналіста: "невідомо" пишеться РАЗОМ!!!!!!
   • user
    Гість 10:33, 19.01.2017

    Дякую, перевірю. Однак, є правило, згідно якого "не відомо" також можна писати на рівні із "невідомо. Не вірите мені - посилання тут:
    http://emsi.com.ua/cikavenke/jak-pishetsja-nevidom...

 • user
  Гість 10:34, 21.03.2017
  Вони запустили перевірку заповнених анкет, так що "громадян" явно поменшало.
 • user
  Гість 08:15, 13.07.2017

  Дорогий мій Народ України!!!

  Коли ми спілкуємось і стараємось знайти спільну мову всі чомусь розповідають за гостинність Грузії, Литви і нашої рідної України! Перебуваючи в Коломиї на святкування 125 річчя, нашого письменника Чайківського книга « За сестрою». Після конференції і мого концерту я познайомився з його внуком і пішли ми разом по місту Коломия, розмовляючи про майбутнє нашої держави і сподіваючись на те що не будуть розриватись наші дружні відносини і братні почуття не дивлячись на велику відстань між областями України. Ясно що рівень культури і духовності неможливо порівняти з тим містом де я проживаю. 500 річчя січі це було перше свято яке в наших душах відкрило близькість наших сердець. В 90х роках сидячи на копійках і купонах ми робили більше в мільйони разів чим зараз, тому що не були байдужі один до одного . Не було в ті часи мобільних телефонів і електронної пошти але у нас жила душа гордості і поваги. Ніколи не забуду як ми знайомились і швидко обмінювались адресами запрошуючи один одного з великою радістю. Зустрічаючи діаспору в купонні часи всі дають адреси і питають тебе чим можна тобі допомогти. І коли мене віз до дружини в реанімацію 16 лікарні грузин( родом з Тбілісі), він був шокований від того що побачив, де ми живемо. Повністю згорівший будинок де ми живемо третій рік. Каже мені : Валерій мені не потрібні від вас гроші, в нашій державі де я родився, люди не народжуються байдужими ми допомагаємо один одному завжди. Після таких слів я зрозумів велику різницю в психології відданості справжніх друзів . Нехай ваш розголос інформації і гарячі серця дадуть підйом небайдужої нації до ближніх ваших друзів і не забувайте свого барда і простого кобзаря що він не один! Ваш кобзар волонтер АТО. Який підтримує наших воїнів захищати і перемагати Україну від окупантів! Є в мене і Ви! Допомагайте хто чим зможе і всі журналісти які мають честь і совість українця , тримайте в своїй душі віру в чистоту і перемогу Добра над злом і заздрістю, всі підтримають нас коли ми разом! Ми Завжди Разом!! Допоможіть мені дуже вас прошу! Валерій Харченко, місто Дніпро, Україна мій телефон можна заправляти 098 505 2947!!!
  <Частина коментаря видалена: прохання про грошову допомогу через мережу інтернет без відповідних документів суперечить чинному Законодавству України>

user
Loading...