15°C
Ранок 8°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 6°C
2828.41
32.533.12
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 8°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 6°C
2828.41
32.533.12
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​5 місць планети, куди вас не впустять ні за які гроші

Кожен мандрівник мріє побувати в різноманітних країнах, та відвідати якомога більше цікавих та унікальних локацій. Проте, у світі є місця, куди звичайній людині доступ категорично заборонений, незалежно від матеріальних та інших можливостей.

Ми підготували для вас 5 місць планети, куди вас не впустять ні за які гроші. Ці місця недоступні для звичайних людей у зв'язку з небезпекою відвідування, або у зв'язку зі спеціальними адміністративними заборонами, або через обидві причини.

  • Одним з таких місць є Острів Морган, розташований в США біля берегів штату Південна Кароліна. На острові мешкає близько 5 тисяч мавп, які є носіями герпесу. Людям заборонено з'являтися на острові, щоб не заразитися або не стати розповсюджувачами вірусу.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

  • Наступним закритим місцем вважається комплекс печер Ласко, розташований у Франції на території комуни Монтіньяк. Стелі і стіни печер покриті наскельними малюнками, які зображають первісних тварин. Вік живопису оцінюється приблизно в 15 - 18 тисяч років. Туристична популярність печер Ласко привела до того, що вуглекислий газ, який видихає людина, став розчиняти зображення. Технічними засобами нормалізувати мікроклімат в печерах не вдалося, і тепер комплекс повністю закритий для відвідувань.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

  • Третім із закритих місць є острів Кеймада-Гранді, або Зміїний острів. Острів розташований біля берегів Бразилії в Атлантичному океані в 35 км на південь від Сан-Паулу. Цей острів буквально кишить отруйними зміями. На 0,43 кв. км припадає 4000 змій одного з найнебезпечніших видів на землі – гадюка Шлегеля. З цієї причини, а також для збереження унікальної острівної флори і фауни, на відвідування острова владою Бразилії накладена заборона.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

  • Четвертим закритим для відвідування місцем є Сентінельський острів архіпелагу Андаманські острови в Бенгальській затоці. Формально острів знаходиться під юрисдикцією Індії, проте фактично повністю контролюється аборигенами, звичаї і підвалини яких збереглися на рівні кам'яного віку.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Сентінельці - плем'я, яке практично не контактує з сучасним цивілізованим людством. Гості острова сприймаються аборигенами вкрай вороже, і тому відвідування острова є небезпечним для життя.

  • П'ятим закритим місцем вважається Bohemian Grove (Богемський гай), приватний заповідник у місті Монте-Ріо, штат Каліфорнія, США. Заповідник належить приватному чоловічому клубу «Богемський клуб», розташованому в Сан-Франциско.

Своєї черги для вступу в члени клубу кандидат може чекати близько 15 років. Вважається що Богемський гай доступний лише найвпливовішим людям світу - людям мистецтва, музикантам, високопоставленим бізнесменам.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерелОцінки:

0

Коментарі:

user
Loading...